Preskočiť na obsah

#4995

Adresa
čistička odpadových vôd
Stav
Vyriešené

Dobrý deň, už cca druhý deň sa vylieva špinavá voda na cestu pri čističke odpadových vôd, je zaplavená cesta, neviem, či o tom niekto vie, ďakujem, Višňovská