Preskočiť na obsah

#5961

Adresa
Školská, 12, Školská 500/12, Rozhanovce
Stav
Vyriešené

Dobrý deň, chcem sa opýtať, čo sa týka opravy vodovodného šupatka spoločnosťou VVS na rohu kde sa spájajú ulice Košická a Školská pri Freshi. Bola tam zhruba pred mesiacom realizovaná oprava na úplne novom chodníku aj s obrubníkom. Čakal som, že to po sebe prídu opraviť a dať do pôvodného stavu ale už dlhšiu dobu to je len zasypané štrkom. Bude to dané do pôvodného stavu spoločnosťou VVS alebo to opraví obec ?